Телефонен указател | Община Самоков

Телефонен указател

                                                                         ОБЩИНА САМОКОВ

 

                                             УКАЗАТЕЛ НА ОБЩИНСКАТА АДМИНИСТРАЦИЯ

 

 

 

Централа

 

0722/666 30 ;  666 31 ;  666 32 ;

 

GSM 0889 199 230

 

 

e-mail

 

obsh_sam@mail.bg

samokov@samokov.bg

 

 

интернет страница

 

 

www.samokov.bg

 

Главен експерт

стая

длъжност

име и фамилия

телефон

вътр.

315

 

КМЕТ

 

ВЛАДИМИР ГЕОРГИЕВ

mayor@samokov.bg

 

6 66 66

6 64 60

 

222

Главен специалист

“Канцелария кмет”

Галина Големинова

 

факс

6 00 50

200

402

Заместник кмет

Васил Сайменов

 

6 66 65

 

402

301

Заместник кмет

Сия Шехтанова

 

6 66 67


333

406

Заместник кмет

Люба Кленова

 


403

316

Секретар

Ангелина Вангелова

6 00 30

316

319

Председател  на Общински съвет

Силвия Стойчева

 

6 66 06

111

Главен специалист „Общински съвет”

Нели Домишлярова

 

факс

6 66 10

100

512

Вътрешен одит

Димитър Пенев

Димитър Терзийски

6 66 29

312

 

ДИРЕКЦИЯ “АДМИНИСТРАТИВНО – ПРАВНО И ИНФОРМАЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ”

225

Старши юрисконсулт

Камелия Ангелова

 

366

521

Главен експерт „Протокол и връзки с обществеността”

Веска Тодорова

 

 

 

6 61 21

 

 

 

225

Главен експерт  „Култура, вероизповедания и етнос”

Пепа Георгиева

417

Главен специалист „Човешки ресурси”

Галина Галчева

 

417

Домакин

Евгения Гълъбова

 

216

219

Старши експерт „Компютърни системи”

Милен Пасков

6 03 78

 

219

314

Главен експерт „АПИО”

Валентина Манчева

 

 

130

Старши юрисконсулт

Елена Димитрова

Секретар МКБППМН

Бойка Буранова

6 01 94

4

Главен специалист „Деловодство”

Димитрина Чапкънова

114

3

Главен специалист „Деловодство”

Снежана Низамска

112

2

Старши специалист „Деловодство”

Лилия Делиева

116

Главен специалист „Ксерокс”

Десислава Костова

141

527

Главен специалист „Архив”

Светла Войнова

500

Изпълнител шофьор

Николай Иванов

Петър Кьосев

Иван Иванов

 

ОТДЕЛ „ГРАО”

221

Началник отдел „ГРАО”

Полина Спасова

6 61 10

221

215

ГРАО

Йорданка Ангелова

Лили Вучкова

Мария Дулева

6 66 13

215

217

Главен специалист „Гражданско състояние, ритуали и обреди”

Росица Догазанова

Марияна Войнова

217

 

ДИРЕКЦИЯ “ТСУ и ЕВРОПЕЙСКИ ПРОГРАМИ”

437

Директор „ТСУЕП”

Евелина Перфанова

6 67 29

 

444

427

Главен архитект

Надежда Клинчева

6 66 62

 

427

425

Главен експерт Градоустройство

Лилия Ружина

425

431

Старши експерт „Архитектура”

Стоянка Касабова

431

Главен специалист „Архитектура”

Марияна Христова

435

Главен експерт „ПУП”

Иванка

Лобутова

435

413

Главен специалист „Контрол по строителството, кадастър и регулация”

Аксения Евтимова

Ивелина Кирилова

Мира Златева

 

 

413

408

Главен специалист проектиране и контрол

Ралица Рафаилова

408

Технически изпълнител ТСУ

Бистра Гьошева

Главен специалист „ТСУ”

108

ОТДЕЛ „ЕВРОПЕЙСКИ ПРОГРАМИ”

429

Началник отдел „Европейски програми”

Красимира Костадинова

 

429

Главен експерт „Европейски програми”

Теодора Василева

433

Главен специалист „Благоустройство и комунални дейности”

Антони Петрунов

 

433

435

Главен експерт „ТСУ”

Румяна

Драганова

435

225

Главен експерт „Инвеститорски контрол”

Александър Дамянов

 

366

ОТДЕЛ „РЕГУЛАЦИЯ И КАДАСТЪР”

423

Началник отдел

„Регулация и кадастър”

Юри Бодуров

6 66 64

 

423

421

Главен специалист

„Регулация и кадастър”

Христо Благоев

 

 

421

419

Главен специалист „РИК”

Иван Терзийски

 

 

 

 

419

Главен спeциалист „ТСУ”

Юлияна Гуцалска

433

Главен експерт  „Капитални разходи и

пътна мрежа”

Светослав Ранов

 

433

412

Главен специалист „Подземен кадастър и архив”

Мариана Китанова

412

414

Главен специалист „Чертожник”

Мариана Аврамова

414

416

Младши експерт „Архитектура”

Десислава Лазарова

416

Главен експерт „Инвеститорски контрол и кадастър”

Делян Кирилов

 

ДИРЕКЦИЯ „ХУМАНИТАРНИ ДЕЙНОСТИ, ЕКОЛОГИЯ, ТЪРГОВИЯ, ТУРИЗЪМ, ОБЩИНСКА СОБСТВЕНОСТ”

420

Директор „ХДЕТТОС”

Бранимира Бодурова

6 69 51

 

420

418

Главен експерт „Общински имоти”

Елка Кашинова

 

418

415

Главен експерт „Транспорт и жилищно настаняване”

Мариана

Вучова

 

415

Главен експерт „Общинска собственост, земи и земеделие”

Даниела Даганова

409

Старши експерт „Екология”

Главен специалист “Екология”

Мария Санкийска

Елена Васова

 

 

 

409

Главен експерт „Екология”

Елена Лобутова

407

Главен експерт „Категоризация, разрешителни и регистрационни режими”

Катя Янева

 

 

 

 

407

Главен експерт „Търговска дейност”

Ирена Сайменова

405

Главен експерт „Социални дейности и

здравеопазване”

Ралица Герасимова

 

 

405

Главен специалист „Туристически такси”

Ася Димова

411

Управител „Домашен социален патронаж”

Красимир Кощров

 

 

 

 

 

 

 

411

Главен експерт „Общински гори и земи”

Мариана Николова

404

       Старши  експерт „Енерго потребление”

Александър Иванов

Георги Щъркелов

Пламен Ангелов

 

 

223

401

Главен специалист „Наеми и контрол, приходи от общинска собственост”

Иванка Малинчева

 

 

 

 

401

 Старши експерт „Наемни отношения”

Екатерина Димитрова

519

Главен експерт „Образование, младежки дейности и спорт”

Жулияна Костова

 

6 00 99

227

Главен специалист „Образование, младежки дейности и спорт”

Петя Ахчийска

403

Главен експерт „Организация ползване на общинска собственост”

Иван Върбев

 

 

 

 

518

Старши експерт

„Организация на туризма”

Васко Динолов

 

Инспектор „Чистота и обществен ред”

 

          ДИРЕКЦИЯ  “МЕСТНИ ДАНЪЦИ И ТАКСИ, БЮДЖЕТ И КОНТРОЛ”

311

Директор „МДТБК”

6 66 16

 

321

ОТДЕЛ „БСОСОП”

309

Началник отдел „БСОСОП”

Даниела

Йончева

6 66 44

 

309

304

Главен специалист „Обработка на данни в счетоводството”

Ренета Лазарова

Лилия Джамбазка

Елисавета Балабанова

304

306

Главен експерт „Обработка на данни в счетоводството”

Христина Ляпова

Наталия Петрова

306

308

Главен специалист „Обработка на данни в счетоводството”

Цветанка Георгиева

 

 

308

Младши експерт „Обработка на данни в счетоводството”

Александър Лухов

310

Главен специалист „Обработка на данни в счетоводството”

Мария Ковачка

310

307

Главен експерт „Обработка на данни в счетоводството”

Любка Костова

307

307

Изпълнител

Стелла Вардарова

307

12

Инкасатор на едно гише

Йорданка Дотина

110

303

Младши експерт „Обработка на данни в счетоводството”

Силвия Ангелова

303

311

Младши експерт „Обработка на данни в счетоводството”

Кирил Поповянски

321

ОТДЕЛ „ФИНАНСОВ КОНТРОЛ И БЮДЖЕТ”

305

Началник отдел „ФКБ”

Тодор Виденов

6 01 40

 

305

307

Младши експерт „ТРЗ”

307

514

Главен експерт „Стопански дейности”

404

302

Главен експерт „Бюджет”

Борислав Димитров

Василка Керпийска

302

Главен експерт „Бюджет”

 

 

ОТДЕЛ „МЕСТНИ ДАНЪЦИ И ТАКСИ”

223

Началник отдел „МДТ”

Йорданка Велева

6 00 44

 

122

216

Главен специалист „МДТ”

Мариана Попова

124

13

Касиер и изпълнител „МДТ”

Радостина Кичева

110

9

10

Младши експерт „МДТ”

                                           Маргарита Георгиева

126

Изпълнител „Каса и архив”

Ирина

Кузманова

7

Главен специалисти „МДТ”

                                                                  Елена  Велева

128

6

Главен специалисти „МДТ”

Светланка

Русинова

8

Старши специалист „МДТ”

Десислава

Керкелева- Драганова

126

517

Главен експерт „МДТ”

Лилия

Борисова

118

Главен инспектор „МДТ”

Любомир

Чангъров

Старши експерт “МДТ”

Христина

Вукова

ДРУГИ  ДЕЙНОСТИ

 

514

Главен експерт „Управление при кризи”

6 66 50

 

521

Военен отдел

Божидар Величков

6 67 23

406

504

ВиК „Чамкория”

 Иван Попов

504

Дежурни „Гражданска защита”

6 66 20

106

Портиер

120

Ресторант

102

Парно

Йордан Котев

104

Кафе

601

Ледена пързалка

 

Туристически информационен център

Иванка Вукова

6 00 19

311

ОБЩИНСКО ПРЕДПРИЯТИЕ „СТРОИТЕЛСТВО, РЕМОНТ И ОЗЕЛЕНЯВАНЕ”

 

Управител

Ангел Главев

6 01 94

 

514

Счетоводител

Деница Христова

 

404

411

Главен специалист

Елена Балабанова

411

Временна заетост

Ралина Терзийска

6-02-34

ОБЩИНСКО ПРЕДПРИЯТИЕ „СПОРТНИ ИМОТИ И ПРОЯВИ”

 

Управител

Красимир Димитров

6 02 44

306

Счетоводител

Мариана Манева

 

303

ОБЩИНСКО ПРЕДПРИЯТИЕ „ГРАДСКИ ИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ”

 

Управител

Веселин Хаджиангелов

6 65 99

60771

312

Счетоводител

Светла Васова

 

503

                                                                       

                                                 КМЕТОВЕ  – СЕЛА

 

Алино

Борислав Брейчев

07124

22-41

Белчин

Венета Балабанова

07124

22-60

Бели Искър

Крум Георгиев

071227

220

Говедарци

Георги Шуманов

07125

23-15

Горни Окол

Стоян Кръстев

07126

2220

Гуцал

Иван Борисов

071220

220

Доспей

Николай Гешев

0722

6-63-48

Долни Окол

Данчо Димитров

07126

2225

Драгошиново

Георги Хаджийски

0722

6-66-24

Злокучане

Кристиян Здравков

07127

20-93

Клисура

Елена Симонова

07124

33-89

Ковачевци

Йорданка Бекярова

07123

22-36

Маджаре

Иван Марков

07125

23-11

Мала Църква

Ивайло Петров

07125

23-12

Марица

Теменужка Димитрова

071228

250

Ново село

Росица Герова

071225

240

Поповяне

Елена Михайлова

07123

22-60

Продановци

Емилия Драганова

0722-

6-69-47

Райово

Васил Васов

07127

20-05

Рельово

 Йордан Клещанов

07124

23-25

Радуил

Любомир Димитров

07129

21-21

Шипочан

Здравко Пенев

071224

240

Широки дол

Илия Ръкльов

07127

20-07

Ярлово

Васил Миленов

071221

233